Serwetki

W tej kategorii znajdziesz okrągłe serwety koronkowe, które w ostatnim czasie zyskują duże uznanie wśród dekoratorów wnętrz. Wprowadzają do mieszkań powiew stylu retro, a przy tym wizualnie je ocieplają. Wykonane zostały z trwałych materiałów, między innymi poliestru, który ułatwia utrzymanie ich w idealnej czystości, a także gwarantuje nienaganny wygląd – dzięki domieszce tego materiału tkaniny się nie gniotą. Oferujemy też modele lniane, o tradycyjnym wykończeniu.

Serwety okrągłe czy kwadratowe?

Stale uzupełniamy nasz asortyment o wiele ręcznie wykonywanych serwet koronkowych w różnych kształtach i z ciekawymi wzorami. Znajdziesz wśród nich modele okrągłe i kwadratowe. Które z nich wybrać? To zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych upodobań oraz stylu wykończenia wnętrz. Oba te rozwiązania prezentują się spektakularnie jako tło dla starannie wykonanej ceramiki i akcesoriów dekoracyjnych. Warto zwrócić uwagę również na rodzaj wzoru, który znalazł się na serwecie. Może to być tradycyjna róża, inny motyw kwiatowy bądź nowoczesny dynamiczny kształt abstrakcyjny. Oferujemy duży wybór ciekawych modeli, a więc na pewno znajdziesz taki, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom.

Przepiękne serwety koronkowe

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór serwet koronkowych w różnych kształtach, w tym okrągłych. Znajdujące się na nich wzory zachwycą amatorów rękodzieła. Akcesoria tego typu warto wyeksponować, zestawiając je z drewnianymi meblami. Ciekawym pomysłem może okazać się również umieszczenie ich na ścianie, podobnie jak makatki. Taka ekspozycja pozwoli podkreślić duże walory estetyczne koronkowych splotów. Koronka regularnie powraca do mody w różnych wariantach. W przypadku aranżacji wnętrz stale utrzymuje swoją mocną pozycję, stanowiąc gustowną alternatywę dla haftów. Wzory kwiatowe i inne ozdobne modele zamówisz w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Wszystkie dostępne w poniższej ofercie produkty charakteryzują się wysokim standardem wykończenia i najwyższą jakością materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi serwetkami koronkowymi i do zakupów.